Rôzne » Online konzultácie

Online konzultácie

online meeting - konzultacie Aktuálna situácia s koronavírusom ovplyvnila bežné fungovanie mnoho ľuďom. Ani my nie sme výnimkou a zaviedli sme dobrovoľne homeoffice. Pripravil som video, ako teraz fungujeme a ako prebiehajú naše online konzultácie.


Pozrite si video:


Linky na články spomenuté vo videu:

Článok o tom, koľko treba času si potrebujete vyčleniť od začiatku štúdie až po získanie stavebného povolenia – čiže po možný začiatok stavby domu:
Koľko času potrebujem na prípravu stavby domu?

Videonávody – ako urobiť online stretnutie:
Zoom – online konzultácie


Chcete nezáväznú online konzultáciu?

Zavolajte alebo napíšte nám: Kontakt

 

 

architekti - fero lehocký

Fero Lehocký, architekt

Blog na inardex.sk vznikol ako moje hľadanie ideálnych rodinných domov. Som architekt, stále nespokojný s bežným štandardom. Spolu s kolegami sa špecializujeme na projekty rodinných domov s čo najnižšou spotrebou energie. Ale hlavne príjemnými na užívanie. Naše skúsenosti netajíme a píšeme sem.


2 comments on “Online konzultácie
  1. Katarína píše:

    PROSÍM VÁS SURNE POTREBUJEM ODPOVED-MAME KLASICKÉ KÚRENIE PRI KURENI SA NAM PRVY KRAT STALO ZE BOILER NAM NENAHRAL TEPLU VODU ISLA ZIMNA PRI TOM TEPLOMER UKAZOVAL ZE JE NAHRIATE PROSÍM AK NIEKTO VIE ODPOVEĎ POSLITE NA MOJ EMAIL SURNE!!!!

    • Fero Lehocky píše:

      ved si normalne zavolajte servisaka pre danu znacku bojlera od vyrobcu alebo ak sa kurenie robilo nedavno, tak volajte firme, co to realizovala. Cez diskusiu tazko na problem niekto pride.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*