Rodinné domy na klúč

Rodinné domy na klúč

Máte záujem o realizáciu domu na kľúč? Odporučíme Vám rokmi overené realizačné firmy. Spolupracujeme s viacerými firmami, ktoré realizujú montované alebo murované domy na kľúč. Rovnako máme takto overené firmy aj na realizácie interiérov.

Ako to prebieha?

Najprv urobíme štúdiu a projekt. Alebo vyberieme spolu dom z nášho katalógu.

1/ V prípade drevodomov dáme rovno po štúdii spracovať realizačným firmám predbežné cenové ponuky. Aby ste sa mohli rozhodnúť, či po predbežnej ponuke budeme robiť v štúdii ešte optimalizácie. Toto je veľká výhoda firiem, ktoré robia drevodomy. Vedia realizáciu dosť presne naceniť už vo fáze štúdie.

2/ Pri murovaných domoch sa nacenenie robí až z realizačného projektu, kedy máme spracovaný podrobný výkaz výmer a rozpočet.

V obidvoch prípadoch pripravíme podklady pre spracovanie cenových ponúk, konzultujeme detaily s realizátormi, podľa potreby projekt prispôsobujeme vybraným firmám a ich technickým možnostiam tak, aby výsledok bol čo najlepší.

Na základe cenových ponúk spolu vyberieme pre Vás vhodnú realizačnú firmu. Sme v stálom kontakte s realizátorom aj počas výstavby, aby bola zabezpečená požadovaná kvalita prevedenia.

Samozrejme výber kvalitného realizátora vieme garantovať hlavne s tými realizátormi, ktorých už máme overených.  Poznáme ich prácu a zrealizované domy. Ale nebránime sa ani výberu z iných firiem, ak máte na niekoho naozaj dobré odporúčania.

Výber z referencií domov na kľúč: