Kontakt » Sociálne siete INARDEX

Sociálne siete INARDEX

Na každej sociálnej sieti publikujeme mierne rozdielny obsah podľa zamerania siete. Vyberte si, čo vás najviac osloví, alebo sledujte aj všetky.

"    "   "


Podrobnejšie, čo kde publikujeme:


"   INARDEX  Facebook

Tu zdieľame naše nové články, realizácie, rozpracované veci a Facebook je aj o zábave, takže z času na čas si zasúťažíte o zaujímavé ceny súviciace s tematikou rodinných domov 🙂
Rovnako zdieľame rôzne inšpirácie zo sveta rodinných domov, architektúry a interiérov, ktoré považujeme za zaujímavé a môžu vám poslúžiť pri úvahách o vlastnom bývaní.


"   INARDEX Instagram

Instagram je hlavne “obrázková” sieť, takže tu od nás najdete rýchle obrázkové, prípadne krátke video inšpirácie z našich návrhov a realizácií, ktoré často ešte ani nie sú spracované na našom webe do článkov. Nie je to len o pekných obrázkoch. Ukazujeme často aj záludnosti a riziká riešení, ktoré vyzerajú na obrázku parádne, ale v praxi ich už neodporúčame riešiť, alebo radšej ich riešiť inak.


"   FERO LEHOCKÝ  LinkedIn 

Na LinkedIn síce máme spravené aj firemné konto, ale zatiaľ sa LinkedIn venuje iba Fero Lehocký na svojom osobnom profile, kde za nás všetkých prezentuje naše články, inšpirácie so stavieb a interiérov. Pokojne sa pripojte k jeho sieti a sledujte príspevky o rodinných domoch aj interiéroch priamo na LinkedIn, keď vám tá sieť vyhovuje 🙂