Kontakt » Sociálne siete INARDEX

Sociálne siete INARDEX

Na každej sociálnej sieti publikujeme mierne rozdielny obsah podľa zamerania siete. Vyberte si, čo vás najviac osloví, alebo sledujte aj všetky.

"    "   "


Podrobnejšie, čo kde publikujeme:

"   INARDEX  Facebook

Toto je hlavná stránka ateliéru na Facebooku. Tu zdieľame naše nové články, realizácie, rozpracované veci a Facebook je aj o zábave, takže z času na čas si zasúťažíte o zaujímavé ceny súvisiace s tematikou rodinných domov a interiérov 🙂
Rovnako zdieľame rôzne inšpirácie zo sveta rodinných domov, architektúry a interiérov, ktoré považujeme za zaujímavé a môžu vám poslúžiť pri úvahách o vlastnom bývaní.


"   Zdravý dom / Zdravý interiér – diskusia o kvalitnom bývaní

Ide o špeciálnu diskusnú skupinu na Facebooku. Diskusia, kde si vzájomne vymieňajú skúsenosti ľudia, ktorí stavali, stavajú alebo iba idú stavať svoj vysnívaný zdravý dom alebo riešiť interiér.
Do skupiny sú zapojení rôzni odborníci z praxe – projektanti a architekti z iných ateliérov a technici výrobcov materiálov a technológií. Takže si tu vzájomne dokážeme pekne navzájom pomôcť. My samozrejme nevieme všetko na svete. Takže je fajn si skúsenosti povymieňať s ľuďmi, ktorí riešili iné veci ako my a rovnako z odborníkmi z oboru.
Skupina je uzavretá, ale iba z dôvodu, aby sa to v nej nezvrhlo na diskusiu štýlu “bulvárnych a mienko-tvorných médií”. Ale vítaní je každý, kto bude slušne diskutovať. Pridajte sa do skupiny, ste vítaný, akurát každého osobne schvaľujeme.


"   INARDEX architekti Instagram

Instagram je hlavne “obrázková” sieť, takže tu od nás najdete rýchle obrázkové, prípadne krátke video inšpirácie z našich návrhov a realizácií, ktoré často ešte ani nie sú spracované na našom webe do článkov.


"   FERO LEHOCKÝ  LinkedIn 

Na LinkedIn síce máme spravené aj firemné konto, ale zatiaľ sa LinkedIn venuje iba Fero Lehocký na svojom osobnom profile. Za nás všetkých prezentuje naše články, inšpirácie so stavieb a interiérov. Pokojne sa pripojte k jeho sieti a sledujte príspevky o rodinných domoch aj interiéroch 🙂