Nízkoenergetický rodinný dom » Zmena katalógového projektu 001-S / 002-S

Zmena katalógového projektu 001-S / 002-S

zmena katalógového projektu 001-sPrepracovali sme katalógový projekt INARDEX 001-S a aj jeho zrkadlenú verziu 002-S. Snahou je naše katalógové projekty podľa toho, ako sa postupne realizujú optimalizovať a vylepšovať na základe reálnych skúseností z praxe. Takže teraz sa optimalizácie dočkal práve tento model domu. Podarilo sa do neho dostať samostatné WC oddelené od technickej miestnosti a pridať viac úložných priestorov a pritom zachovať pôvodný vonkajší rozmer domu.

Z pôvodného domu zároveň vznikli dve veľkosti pôdorysov. Označovanie domov je v katalógu na to už od začiatku nachystané, hoci zatiaľ sme mali iba verzie S.

S – small
M – medium
L- large

Takže keďže sa podarilo pôvodnú verziu INARDEX 001-S zmenšiť, pôvodný názov sme nechali tej novej zmenšenej verzii (zrkadlená zmenšená verzia je INARDEX 002-S).

A upravená verzia domu na pôvodnom rozmere sa teraz volá INARDEX 001-M (zrkadlená INARDEX 002-M)

Zmeny spravené na tej verzii M stručne popisujem vo videu:

Rovnakou zmenou postupne prejdu aj ďalšie projekty. Tie ktoré sa budú dať zmenšiť sa ešte zmenšia, a popridávame naopak aj väčšie verzie. Aktuálny stav si pozrite tu: Katalógové projekty rodinných domov.

architekti - fero lehocký

Fero Lehocký, architekt

Blog na inardex.sk vznikol ako moje hľadanie ideálnych rodinných domov. Som architekt, stále nespokojný s bežným štandardom. Spolu s kolegami sa špecializujeme na projekty rodinných domov s čo najnižšou spotrebou energie. Ale hlavne príjemnými na užívanie. Naše skúsenosti netajíme a píšeme sem.

.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*