Drevodomy, montované domy » Dni drevostavieb 2013

Dni drevostavieb 2013

V minulom roku Sekcia drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva SR (SD ZSD SR) úspešne zorganizovala po prvý krát Dni drevostavieb 2012. Tento rok budú dni drevostavieb v dňoch 4.10 a 5.10. 2013. Budú sprístupnené vybraté referenčné stavby na obhliadku. Po celom Slovensku bude k dispozícii skoro 40 stavieb, väčšinou rodinných domov, do ktorých sa môžete ísť pozrieť.

Medzi nimi budú aj dva domy, ktoré som navrhoval ja. Prídite pozrieť 🙂 A ak by ste so mnou chceli na mieste aj pokecať, zavolajte mi, lebo ešte neviem naisto, kedy tam budem aj ja osobne.

 

Nízkoenergetický rodinný dom, Záhorská Bystrica

Kliknutím na obrázok sa prihláste na obhliadku 4.10.2013 (piatok poobede)


Viac informácii o tomto dome si pozrite tu:
321 Rodinný dom, Pod Vŕškami – Záhorská Bystrica
Pár foto z výstavby montovaného domu

 

Nízkoenergetický typový rodinný dom ZD-001 – Kováčová

Kliknite na obrázok a prihláste sa na obhliadku 4.10. (piatok poobede)  alebo 5.10. (sobota celý deň)

 

 


Ak Vám lokality nevyhovujú a chcete si pozrieť niektorú z ďalších drevostavieb, tak kompletný zoznam domov, ich fotografie i kontaktné údaje na prihlásenie záujmu nájdete na stránke Zväzu spracovateľov dreva SR.

architekti - fero lehocký

Fero Lehocký, architekt

Blog na inardex.sk vznikol ako moje hľadanie ideálnych rodinných domov. Som architekt, stále nespokojný s bežným štandardom. Spolu s kolegami sa špecializujeme na projekty rodinných domov s čo najnižšou spotrebou energie. Ale hlavne príjemnými na užívanie. Naše skúsenosti netajíme a píšeme sem.

.


Tags: , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*