Drevodomy, montované domy » Zastavte sa na pokec na Coneco 2016

Zastavte sa na pokec na Coneco 2016

dconeco-2016Plánujete stavať rodinný dom? Hľadáte architekta a projektanta pre svoj dom a vo výbere máte aj náš ateliér? Výstava Coneco v bratislavskej Inchebe je výborná príležitosť na nezáväzný pokec .

Budem tam osobne s kolegami aj tento rok v spoločnom stánku s firmami, s ktorými sa nám osvedčila spolupráca. Či už pri oknách, drevostavbách, technológií pre vykurovanie a vetranie. Jednoducho partia ľudí, ktorá dokopy vie v o stavbách domov za tie roky celkom dosť veľa 🙂

Tento rok sa mne osobne nepodarí byť na výstave celý čas. Ak sa chcete vyslovene stretnúť so mnou, tak nižšie je náš “rozpis služieb”. Ale keďže pracujeme tímovo, kolegovia vám určite poriadia rovnako dobre 🙂

Streda (6.4.2016) – Fero Lehocký, Aleš Berec
Štvrtok (7.4.2016) – Fero Lehocký, Aleš Berec, Jana Štefanková
Piatok (8.4.2016) – Aleš Berec, Jana Štefanková
Sobota (9.4.2016) – Aleš Berec, Jana Štefanková

Otváracie hodiny výstavy: 9.00 – 18.00

Na výstave je zvyčajne riadny frmol a preto je ideálna hlavne na nezáväzné úvodné predisktutovanie vašich požiadaviek na vysnívaný dom. Ak máte už pozemok, pokojne si zoberte podklady, napríklad katastrálnu mapu. Ak si len robíte prehľad o možnostiach výstavby domu, poradíme vám, či murovaný, či drevostavbu, či prízemný alebo poschodový… a zodpovieme aj akékoľvek iné otázky.

Tento rok sa napríklad zmenila legislatíva súvisiaca s energetickou certifikáciou. Aj sa to celkom slušne medializovalo a “chaos” čo s tým nastal aj medzi projektantami, nie to medzi samotnými stavebníkmi… Možnosti kombinácií technológií v domoch sú zase obmedzenejšie, ako to bolo ešte minulý rok a treba dobre zvažovať, čo v dome bude naprojektované a ako.

Spoločná pozvánka s našimi spoluvystavovateľmi:

coneco-2016-pozvanka

 

Rozdávame lístky na Coneco

Mám k dispozícii 70 voľných lístkov. Ak sa chystáte ku nám na stánok, odpovedzte mi na mail, z ktorého ste sa preklikli na tento článok, že máte záujem o lístky na Coneco. Hlavne mi napíšte poštovú adresu, kam vám mám lístky poslať.

Posielam vždy presne po 2 lístky. Ale pozor, minulý rok som rozoslal tiež takýto mail a lístky sa minuli na moje prekvapenie za 7 minút po odoslaní mailu! A reálne mi prišlo cez 250 mailov so žiadosťou o lístok. Teda kto bude rýchly, má šancu lístky získať 🙂

 

 

 

architekti - fero lehocký

Fero Lehocký, architekt

Blog na inardex.sk vznikol ako moje hľadanie ideálnych rodinných domov. Som architekt, stále nespokojný s bežným štandardom. Spolu s kolegami sa špecializujeme na projekty rodinných domov s čo najnižšou spotrebou energie. Ale hlavne príjemnými na užívanie. Naše skúsenosti netajíme a píšeme sem.

.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*