Drevodomy, montované domy » Tipy na podujatia – marec, apríl 2013

Tipy na podujatia – marec, apríl 2013

Začiatok roka sa nesie tradične v duchu výstav a rôznych akcií. Niektorých z nich sa aj osobne zúčastním. Ak sa chcete so mnou nezáväzne stretnúť, zapíšte si dátumy do kalendára 🙂

Najbližšie sa bude konať  zaujímavá akcia v južných Čechách – zaujímavé pozvanie od čitateľa blogu – akcia, ktorú som doteraz nepoznal a dozvedel som sa o nej pred pár ďňami:

27.3 – 28. 3. 2013, Medzinárodný seminár DŘEVOSTAVBY, Volyně, ČR
Vyzerá to na veľmi zaujímavú akciu pre vážnych záujemcov o drevené stavby, hlavne pre odborníkov. Sprievodný list z mailu o akcii na stiahnutie: popis seminára
Neviem, či mi to vyjde, lebo je to tesne pred Veľkou nocou, kde už mám program nabitý, ale na rok už o akcii budem vedieť určite skôr. Ďakujem za pozvanie.

9.4-13.4.2013
CONECO – medzinárodný veľtrh stavebníctva Bratislava
Na 90% budem priamo v stánku IEPD ako „výpomoc pri osvete“o pasívnych domoch. Pravdepodobne po celý čas, ešte uvidím, ako to bude vyčerpávajúce. Môžeme podebatiť o nízkoenergetických a pasívnych domoch, či už murovaných alebo montovaných.

18.4.-21.4.2013
DOMEXPO, Nitra – výstava drevostavieb
Keďže ide o výstavu prevažne zameranú na stavby z dreva, budem prioritne debatovať o drevostavbách. Ak uvažujete o drevostavbe, zastavte sa na pokec 🙂

23.-27.4. 2013
Veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno
Ak ste nestihli výstavu drevostavieb v Prahe ako ja, toto môže byť dobrá príležitosť pozrieť sa kúsok za hranice. Ak ma tie dve slovenské výstavy nevyšťavia, tak skočím pozrieť aj ja.

architekti - fero lehocký

Fero Lehocký, architekt

Blog na inardex.sk vznikol ako moje hľadanie ideálnych rodinných domov. Som architekt, stále nespokojný s bežným štandardom. Spolu s kolegami sa špecializujeme na projekty rodinných domov s čo najnižšou spotrebou energie. Ale hlavne príjemnými na užívanie. Naše skúsenosti netajíme a píšeme sem.

.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*