Info + Ceny » Projekty rodinných domov – balíky služieb » Balík služieb BASIC

Balík služieb BASIC

Pre koho je tento balík vhodný?
Zaujal vás dom v našom katalógu? Vyhovuje vám presne tak ako je bez zmien? Tento balík je pre vás ideálny. Ak v projekte chcete spraviť zmeny, prejdite na balík služieb Plus.

Výhodou je, že v balíku Basic máte všetko, čo k “bežnému katalógovému projektu pri konkurencii” musíte dodatočne dokupovať. Robíme iba kompletné služby a nepredáme vám “holý projekt”. Takže v balíku je komplet poradnenstvo cez obhliadku pozemku, osadenie projektu na pozemok s prípojkami a našou podporou počas realizácie.

Pravdepodobne, keď si porovnáte náš cenník s cenami konkurenčných katalógových projektov, zostanete zaskočený vyššou cenou. Dôvod je ten, že bežne sa katalógové projekty predávajú “úplne holé”. Ak si podrobne všetko okolo toho vopred nepozisťujete a kúpite si lacný projekt domu, neskôr prekvapene zistíte, čo všetko ešte k nemu bude treba:

Potrebujete ho osadiť na pozemok – to znamená niekto to musí nakresliť. Budete potrebovať spracovať prípojky na inžinierske siete – prípojka vody, kanalizácie alebo žumpu, prípojku elektriky. Katalógové projekty neobsahujú  protipožiarnu bezpečnosť stavby potrebnú pre stavebné povolenie, lebo tá sa dá spočítať iba na konkrétny pozemok podľa okolitej zástavby. Často je pri katalógových projektoch potrebné upraviť zakladanie kvôli inému podložiu ako sa uvažovalo v štandarde, prípadne je pozemok svahovitý a už to zase nepasuje. Čo je ale jedna z najdôležitejších vecí pri stavbe domu, že máte k projektu stálu podporu počas riešenia projektu a rovnako počas stavby domu. Toto v cene bežného katalógového domu nie je. Pre veľké firmy s katalógovými projektami to ani reálne nie je kapacitne možné, keďže “sekajú” projekty ma kvantá. Jednoducho pri “tisícke” projektov za rok sa nedá robiť individuálny servis klientom.

Preto my  nerobíme čiastkovú službu v podobe “holého projektu”.  Vieme, že do projektov dávame maximum a mrzelo by nás, ak by sa realizácie nedotiahli rovnako do kvalitného výsledku a ku vašej spokojnosti.

Preto tento náš balík služieb obsahuje presne tie komplexné služby ako naše ďalšie balíky služieb Plus,  Premium a Extra.  Rozdiel je iba v tom, že neplatíte návrhovú fázu – štúdiu domu. Čím aj značne šetríme vzájomne čas.

Projekt
Po vašom výbere domu z katalógu sa pustíme do spracovania projektu. V prvom kroku je obhliadka pozemku a spoločné zhodnotenie, či je vôbec projekt domu na váš pozemok vhodný. Ak vhodný nebude, jednoducho vám ho nepredáme. To vás radšej pošleme ku konkurencii, ak nájdete niečo lepšie 🙂 Naša priorita je, aby ste vy boli vo svojom dome spokojní, nie aby my sme vám projekt domu predali za každú cenu…

Pred samotným projektovaním si podrobne spolu prejdeme všetky výhody a nevýhody projekčných systémov, z ktorých si vyberiete pre vás najvhodnejší. Toto je zároveň ďalší podstatný rozdiel oproti “štandardným katalógovým projektom”. Pri nich nemáte žiadnu možnosť voľby v konštrukciách a použitých technológiách v dome.

 


Cenník služieb balíka Basic

Cenník vo formáte PDF na stiahnutie


Nerozumiete cenníkom? 

Napíšte alebo zavolajte – kontakt

.