Seriál článkov pre prihlásených čitateľov » Hľadáme posilu do tímu v Bratislave

Hľadáme posilu do tímu v Bratislave

Aktuálne sú už miesta obsadené. Prípadne napíšte a keď budeme otvárať nové, ozveme sa vám.

S kolegom z bratislavskej pobočky sme sa rozhodli, že rozšírime tím.

Aktuálne hľadáme tieto pozíciu:

Architekt  – architektonické štúdie rodinných domov.

Stavebný inžinier – po spracovaní štúdie prevezme podrobnú projekciu a koordináciu s profesiami, murované stavby a drevostavby.

Nečakaj “teplé miestečko” a vedenie za ručičku. Keďže budujeme vysoko odborný komplexný projekčný tím, budeš to mať preto s nami ťažké. Pomôžeme ti síce maximálne, s tým čo vieme, ale budeš si s veľa technickými vecami musieť poradiť sám. Naši klienti sú nároční a my tiež. Čiže ťa čaká veľa samoštúdia po večeroch, školení, obtelefonovávania technikov z rôznych dodávateľských a realizačných firiem.. Nebránime sa ani absolventom. Ale ak si tesne po škole, zo začiatku asi veľa vedieť nebudeš, takže neočakávaj ani žiadny zázračný plat…  Bude len a len na tebe, kam sa v čase posunieš.

Chceme patriť medzi špičku v obore a tomu musí zodpovedať aj technická kvalita našich projektov. Tie musia klientov prekvapovať a ešte viac z prepracovanosti projekcie musia byť prekvapení samotní realizátori na stavbe. A ak bude niečo zle, možno si to pôjdeš na stavbu priamo aj vysekať a prerobiť 🙂

Ak si teda trúfaš k nám do tímu, pozri si maximum vecí, čo máme na webe www.zdravydom.sk, aby si zistil, čo sme zač…

Hlavne si pozri, ako uvažujeme na stránke O NÁS, lebo ak sa s niečím z toho nevieš stotožniť, dlho sa u nás asi nezohreješ…

Sme v procese skladania bratislavského tímu kvôli neustálemu zlepšovaniu servisu pre bratislavských klientov. Preto kolega v BA postupne bude priberať nových kolegov. Tu sú zatiaľ spolu traja ľudia v tíme, plánovaná je menšia efektívna partia 5-6 ľudí. Čas ukáže 🙂 Kancelária máme v centre mesta pri Blumentáli.

Samotná centrála je v Trenčíne, kde nás je aktuálne desať. Preto jednou z podmienok tvojho prijatia do tímu bude dočasné zaškolenie v trenčianskom tíme, kde je nás viac a lepšie ti povysvetľujeme všetko, čo a ako. A budeš sa môcť efektívnejšie zapojiť potom aj ku kolegom v BA 🙂 Či to bude formou dochádzania z BA do Trenčína na pár dní v týždni, alebo tu budeš niekde aj dočasne bývať je už otázka na neskôr a na vzájomnej dohode.

Predpokladané doby zaškolenia v Trenčíne:

  • pri pozícii architekt je odhad, že to bude obdobie cca. 2 -3 týždne.
  • pri pozícii projektant je odhad, že to bude obdobie cca. 1 -2 mesiace.

Dĺžka zaškolenia do systému práce v ateliéri bude samozrejme závisieť hlavne od tvojej šikovnosti.

Takže ak sa k nám chceš pridať, napíš mail. Prilož životopis a ukážky svojej práce. A hlavne napíš, prečo by sme si mali vybrať práve teba?

Používame Autocad, Sketchup, Office, PHPP….

 

 

kontakt:
Fero Lehocký, architekt
mobil: +421 948 505 832
e-mail: info@zdravydom.sk

.