Info + Ceny » Projekty rodinných domov – balíky služieb » Balík služieb EXTRA

Balík služieb EXTRA

Pre koho je tento balík vhodný?

Zásadný rozdiel oproti ostatným balíkom a hlavne balíku PREMIUM je, že v tomto balíku si môžete zvoliť akúkoľvek konštrukciu alebo technológiu, ktorú nemáme v ponuke medzi našimi projekčnými stavebnými systémami.

Zároveň ake ste si prezreli už veľa katalógových domov a medzi nimi nie je žiadny, ktorý na 100% spĺňa vaše požiadavky, tento balík je ideálny pre vás. Možno ste našli projekt domu, ktorý vám skoro sadol. Len by mohol byť trochu menší, alebo niečo v ňom chýba… Ak si podľa takéhoto projektu postavíte dom, je možné, že zaplatíte zbytočne za niečo, čo nevyužijete. Preto tento balík odporúčame každému, kto si nevie nájsť dom v katalógoch na internete a ani medzi našimi katalógovými projektami.

Navrhneme vám dom na váš pozemok na mieru. Po bezplatnej obhliadke pozemku začíname štúdiou domu. Pri riešení domu na mieru je práve štúdia najdôležitejšou fázou pri výstavbe rodinného domu. Zásadne ovplyvňuje celkovo vaše budúce bývanie, jeho kvalitu a komfort užívania domu. Rovnako má návrh veľký vplyv na financie pri realizácii domu a prevádzkových nákladoch počas užívania domu.

A toto je práve úlohou individuálnej štúdie a dobrého architekta. Vymyslieť dom presne šitý na mieru vašim požiadavkám. Pre nás v ateliéri je zároveň veľmi dôležité, aby ste zo svojho rozpočtu vyťažili maximum.  A hlavne sa z realizáciou pomestili do rozpočtu.

Nie je problém vymyslieť dom “do časopisu” a za neobmedzený rozpočet. Tiež si rád pozerám v architektonických časopisoch “vymakané” designové domy. Naši klienti sú ale ľudia, ktorí svoje financie chcú investovať s rozumom. Nemajú doma bezodné vrece so zlatom. Rovnako im záleží na nízkej spotrebe energií v dome. Riešenie a tvar domu má pritom na spotrebu energií zásadný vplyv. Samotný tvar domu, orientácia na svetové strany a veľkosť domu spotrebu energií ovplyvňuje najviac. O týchto veciach rozhodujeme v štúdii. V projekte sa to konštrukciami síce doladiť ešte dá, ale už nie zásadne ovplyvniť.

Ako prebieha návrh domu?

Vypracujeme podľa Vašich požiadaviek návrh pôdorysu, ktorý spoločne ladíme a vylepšujeme. Na odsúhlasenom pôdoryse spracujeme 3D model, ktorý sa podobne ladí (riešenie okien, dverí, farebnosť, materiálové prevedenie fasády…). Ideálne konzultácie sú samozrejme osobné, ale zo skúsenosti postačí pri “menších rýchlych” rozhodnutiach často aj komunikácia telefonicky, cez Skype a mailom.

Zvyčajne vznikne pár verzií návrhu. Niekedy sa nám podarí “trafiť” to správne riešenie rýchlo, inokedy návrh “zreje” dlhšie. Ladíme jednoducho dovtedy, kým nie ste so štúdiou spokojný.

Ak sa rozhodujete medzi murovanou stavbou alebo drevodomom, v štúdii to vieme zohľadniť. Alebo sa môžete rozhodnúť až po ukončení štúdie. Projekt následne vami preferovanej technológii prispôsobíme.

Ukážka finálnej štúdie:

Projekt
Po vašom odsúhlasení štúdie sa pustíme do spracovania projektu.


Cenník služieb balíka Premium

Cenník vo formáte PDF na stiahnutie


Nerozumiete cenníkom?

Napíšte alebo zavolajte – kontakt

.