Ako sa vám páčia články a Ebooky?

Ako sa vám páčia články a Ebooky?

Je pre mňa dôležité, aby som články a Ebooky písal na témy, ktoré vás aj reálne zaujímajú. A hlavne aby vám aj pomohli pri návrhu a stavbe vášho vlastného domu. Inak by to moje písanie nemalo žiadny zmysel a ani by ma to nebavilo. A čím viac ľudom to pomôže, tým viac ma potom to písanie baví. Preto vás poprosím, vyplňte mi vašu spätnú väzbu ku článkom a Ebookom nižšie.

Zároveň sa snažím, aby sa články a  Ebooky dostali ku čo najviac ľuďom, ktorí plánujú domy stavať. Internet je už plný rôznych informácií a ani ja si len tak hocikde hocičo nestiahnem a nedávam hocikomu len tak email … Je dosť spamu, takže obavy sú oprávnené. Aby sa ale ostatní nebáli, že ich budem obťažovať blbosťami, najlepšie na toto pomáhajú referencie od reálnych čitateľov 🙂

Časť vašej spätnej väzby by som preto rád použil ako verejnú referenciu na web. Sú to samostatné otázky, ktoré potom spojím do ucelenej formy. Samozrejme iba s vašim súhlasom. Nižšie sa rozhodnete, či chcete, aby som vašu spätnú väzbu zverejnil alebo nie.

Ak ste vpohode so zverejnením spätnej väzby,  pred vyplnením si prosím pripravte na nahratie nejakú vašu peknú fotku (portrét). Stačí fakt malá. Kľudne to môže byť trebárs profilovka zo sociálnej siete. S fotografiou má spätnú väzba vyššiu dôveryhodnosť, preto plánujem zverejňovať iba také s fotkami.

Prosím vás o vyplnenie spätnej väzby, ako to naozaj vnímate. Nesnažím sa tu zbierať výhradne pozitívne referencie pre “pohladenie môjho ega”. Fakt ma zaujíma, čo môžem do budúcna zlepšiť. Takže žiadne obavy, napíšte mi pravdu 🙂

 


  Spätná väzba

  6 jednoduchých otázok

  Odporúčanie: Napíšte si odpovede na otázky nižšie napríklad vo Worde alebo Notepade a sem iba nakopírujte. Ak niečo pri posielaní zblbne, nemusíte to písať znova. To mňa osobne zvykne naštvať, keď na webe niečo niekde vypisujem a nepošle sa mi to...


  Otázka č.1
  Kde všade ste pred tým hľadali informácie o stavbe rodinných domov a interiéroch?
  (... internet, knihy, od známych, od firiem, od iných architektov a projektantov, ide...?)
  Podarilo sa vám tam získať informácie, čo vás zaujímali?
  Otázka č.2
  Čo vás zaujalo a presvedčilo, že ste si stiahli Ebooky a články, ktoré píšem?
  Otázka č.3
  Ako sa vám články a Ebooky páčili? Pomáhajú vám alebo už pomohli pri návrhu alebo stavbe vášho domu alebo riešení interiéru?
  Otázka č.4
  Ktorý článok, Ebook, alebo konkrétna rada z nich vám úplne najviac pomohla alebo nejako poradila?
  Otázka č.5
  Doporučili by ste moje články a Ebooky ďalším ľuďom? Ak áno, tak prečo?

  Prípadne doplňte aj niečo mimo otázok...


  Otázka č.6 - Neverejná (odpoveď je iba pre mňa)
  Čo by vás najviac v budúcich článkoch zaujímalo? A čo by som mal zlepšiť. Úprimne, ja sa neurazím...

  Vaše údaje

  Email * dobre skontrolujte!

  Email nebude nikde zverejnený - slúži iba pre našu vzájomnú komunikáciu.

  Meno a priezvisko * + tituly

  Webová stránka

  Pridajte, ak chcete. Možno vám to spraví aj reklamu 🙂

  Vaša fotka

  - jpg alebo png, min. 200x200 pixelov
  - maximálna veľkosť 20MB
  - stačí aj profilovka zo sociálnej siete
  - názov nesmie obsahovať medzery a interpunkciu, lebo to formulár nepošle!


  Vaše potvrdenia

  SúhlasímNesúhlasím so zverejnením "Spätnej odozvy", ktorú som osobne vyplnil/vyplnila vyššie vrátane Mena, Priezviska a priloženej fotografie.
  (Ak súhlasím, súhlas so zverejnením udeľujem pre firmy Zdravý dom s.r.o. (IČO 46848215) a Inardex s.r.o. (IČO 47456817) pre účely prezentovania služieb na webových stránkach, firemných sociálnych profiloch, prípadne tlačených a digitálnych prezentáciách.)

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov


  Posledná kontrola 🙂

  Dobre skontrolujte vyplnené údaje. Po stlačení Odoslať bude formulár rovno odoslaný. Samozrejme, ak budete chcieť spraviť neskôr zmenu v referencii, stačí sa ozvať. Bez zaškrtnutia súhlasov vyššie nie je možné formulár odoslať.

  .