Ako sa vám páčia články a Ebooky?

Ako sa vám páčia články a Ebooky?

Je pre mňa dôležité, aby som články a Ebooky písal na témy, ktoré vás aj reálne zaujímajú. A hlavne aby vám aj pomohli pri návrhu a stavbe vášho vlastného domu. Inak by to moje písanie nemalo žiadny zmysel a ani by ma to nebavilo. A čím viac ľudom to pomôže, tým viac ma potom to písanie baví. Preto vás poprosím, vyplňte mi vašu spätnú väzbu ku článkom a Ebookom nižšie.

Zároveň sa snažím, aby sa články a  Ebooky dostali ku čo najviac ľuďom, ktorí plánujú domy stavať. Internet je už plný rôznych informácií a ani ja si len tak hocikde hocičo nestiahnem a nedávam hocikomu len tak email … Je dosť spamu, takže obavy sú oprávnené. Aby sa ale ostatní nebáli, že ich budem obťažovať blbosťami, najlepšie na toto pomáhajú referencie od reálnych čitateľov 🙂

Časť vašej spätnej väzby by som preto rád použil ako verejnú referenciu na web. Sú to samostatné otázky, ktoré potom spojím do ucelenej formy. Samozrejme iba s vašim súhlasom. Nižšie sa rozhodnete, či chcete, aby som vašu spätnú väzbu zverejnil alebo nie.

Ak ste vpohode so zverejnením spätnej väzby,  pred vyplnením si prosím pripravte na nahratie nejakú vašu peknú fotku (portrét). Stačí fakt malá. Kľudne to môže byť trebárs profilovka zo sociálnej siete. S fotografiou má spätnú väzba vyššiu dôveryhodnosť, preto plánujem zverejňovať iba také s fotkami.

Prosím vás o vyplnenie spätnej väzby, ako to naozaj vnímate. Nesnažím sa tu zbierať výhradne pozitívne referencie pre “pohladenie môjho ega”. Fakt ma zaujíma, čo môžem do budúcna zlepšiť. Takže žiadne obavy, napíšte mi pravdu 🙂

 

[contact-form-7 id=”7469″ title=”referencie-citatelia”]

.