Formulár pre odoslanie referencie

Formulár pre odoslanie referencie

Na tejto stránke je formulár, kde môžete pre nás vyplniť verejnú a aj neverejnú referenciu – čiže ako ste boli spokojní s našou spoluprácou na vašom projekte a ako sa vám býva. Pred vyplnením si prosím pripravte na nahratie nejakú vašu peknú fotku (potrét) k referencii 🙂

  Kontaktné údaje - neverejné
  Tieto údaje slúžia výlučne pre našu vzájomnú komunikáciu.

  Email* skontrolujte!

  Telefón *


  Verejné údaje k referencii
  Nasledovné údaje budú súčasťov verejnej referencie.

  Titul pred menom (voliteľná možnosť)

  Meno a priezvisko*

  Titul za menom (voliteľná možnosť)

  Obec / mesto*

  Povolanie (voliteľná možnosť)

  Vaša fotka*
  Ku referencii bude priložená Vaša fotka - portrét. S fotografiou má referencia vyššiu dôveryhodnosť, preto chceme zverejňovať referencie iba s fotkami.
  - formát jpg alebo png, poprosíme ideálne rozmer fotky aspoň 200x200 pixelov. (V podstate stačí aj fotka z profilu napríklad z Facebooku, Linkedin a pod...)
  - maximálna veľkosť fotky 20MB, názov nesmie obsahovať medzery a interpunkciu.


  Referencia
  Prosíme vás o vyplnenie verejnej referencie tak, ako našu spoluprácu naozaj vnímate. Nie je cieľom na web dávať iba pozitívne referencie. Ak máte k priebehu spolupráce pripomienky alebo tipy pre zlepšenie, pokojne ich dajte aj do verejnej referencie alebo nám, môžete napísať takéto ďalšie postrehy zo vzájomnej spolupráce do neverejnej referencie. Táto neverejná referencia nebude nikde zverejnená a bude slúžiť iba pre naše interné potreby. Má nám pomôcť vylepšovať naše služby. Napríklad, ak chcete dať pripomienku ku niekomu konkrétnemu z tímu, či už pozitívnu alebo negatívnu.

  Tu sú tipy na otázky, ktoré môžete zodpovedať v referencii alebo sa nimi inšpirovať. Sú spoločné aj pre návrhy rodinných domov a aj interiérov bytov. Takže, ak sa vás netýkajú, otázky vynechajte.

  - Ak už bývate, tak odkedy?
  - Zmenili by ste niečo?
  - Koľko platíte ročne za energie? (kúrenie, ohrev teplej vody a elektrika spolu)

  Odporúčam to napísať napríklad vo Worde alebo Notepade a sem iba nakopírovať. Ak niečo pri posielaní zblbne, nemusíte to písať znova 🙂  Verejná referencia
  Text bude zverejnený.
  Neverejná referencia (voliteľné)
  Slúži výhradne pre interné účely ateliéru a text nebude nikde zverejnený.


  Zákonné súhlasy

  Súhlasím so zverejnením "Verejnej referencie" z formulára, ktorý som osobne vyplnil/ vyplnila vyššie vrátane Mena a priezviska, obce a priloženej fotografie.
  Súhlas so zverejnením udeľujem pre firmy Zdravý dom s.r.o. (IČO 46848215) a Inardex s.r.o. (IČO 47456817) pre účely prezentovania služieb na webových stránkach, firemných sociálnych profiloch, tlačených a digitálnych prezentáciách.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov


  Voliteľný súhlas pre spárovanie referencie s projektom

  Na webových stránkach prezentujeme naše realizované projekty a aj fotky z realizácií v častiach Individálne projekty a Interiéry. Kvôli zachovaniu súkromia našich klientov tam neuvádzame mená a ani presné adresy lokalít. Pri referenciách je ale určite pre čitateľov webu zaujímavé, ak priamo z vašej referencie bude link k vášmu domu alebo interiéru, aby si čitatelia urobili lepšiu predstavu, ku čomu vlastne dávate referenciu. Takéto "spárovanie" projektu s konkrétnymi klientami robíme výlučne s vašim povolením. Preto prosím vyplňte, či s prelinkovaním referencie súhlasíte alebo nie. Samozrejme, vaše rozhodnutie plne rešpektujeme. Vyberte si možnosť, ktorá vyhovuje hlavne vám:

  SúhlasímNesúhlasím


  Dobre skontrolujte vyplnené údaje. Po stlačení Odoslať bude formulár rovno odoslaný. Samozrejme, ak budete chcieť spraviť neskôr zmenu v referencii, stačí sa ozvať. Bez zaškrtnutia súhlasov vyššie nie je možné formulár odoslať.

  .