Čisté stránky bez menu » Kniha z čoho stavať rodinný dom

Kniha z čoho stavať rodinný dom

Bez zbytočných omáčok predajcov…


Chcem elektronickú knihu zdarma

Žiadne skryté poplatky. SPAM nerobím a sám ho neznášam. Pošlem vám mail, v ktorom popíšem podrobnosti ako získať Ebooky. Ale potrebujem od vás súhlas. Stlačením tlačidla vyššie súhlasíte so spracovaním osobných údajov.


architekti - fero lehockýSom architekt a rodinným domom sa venujem skoro 20 rokov. Dozviete sa moje osobné odporúčania a finálny výber materiálov. A čo je dôležité, moje odporúčania nie sú žiadnou skrytou platenou reklamou od výrobcov. Ide o moje osobné presvedčenie 🙂 Rovnako, ako keď si vy vyberiete iný materiál na základe svojho presvedčenia.
Fero Lehocký, architekt

V tejto knihe sa teda dozviete, ako vyberáme v ateliéri stavebné materiály pre projekty rodinných domov a prečo. Ide o prvé “ostré vydanie” a túto knihu budem ladiť ďalej aj podľa vašich pripomienok a otázok. Pokojne píšte do mailu, ak budete mať otázky.

Popisujem tu dôležité parametre pri výberoch stavebných materiálov na obvodové steny. Hlavne zo zdravotného pôsobenia na mikroklímu domu. Samozrejme aj s ohľadom na energetické úspory pre nízkoenergetické a pasívne domy. Určite budete mať plno ďalších kritérií pri výbere, ktorými som sa tu ja asi nezaoberal. Mojím hlavným cieľom tohoto e-booku je ukázať vám veľký prehľad materiálov a ich vlastností bez “nálepiek z marketingu”.


Výber z reakcií čitateľov

Chcem sa poďakovať za E-book a seriál článkov. Sú vynikajúcim zdrojom informácií pre potencionálnych staviteľov. Vaše objasnenia mi v pár mailoch dali 100x viac, ako samostatné hľadanie na internete.

Peter Totkovič


Vaše publikácie sú veľmi zaujímavé a poučné. K tomu, čo máte uvedené v publikáciách mi trvalo dopracovať sa 2 roky čítaním rôznych fór a ostatných info na nete.

Miloš Kamenický


Potrebovala som si len ujasniť a potvrdiť moje postrehy a úvahy o drevodome. Na základe Vášho dokumentu , som si to fakt ujasnila. Gratulujem, napísané je to skutočne takou formou, že to pochopí aj laik, nie len stavbár. Určite Váš dokument budem šíriť ďalej v mojom okolí ako veľmi užitočný dokument. V podstate toto je prvý krok, ktorý pomôže a ujasní výber drevodomu, typu konštrukcie. Naozaj mate môj obdiv.

Ing. Jana Špániková


Dobrá vec pre verejnosť. Veľmi to ľuďom pomôže. Je málo investorov, ktorí majú čas sa naháňať za takto spracovanými informáciami. Na internete síce sú, ale nie na jednej stránke a takto ľahko napísané.

Rastislav Pazúrik


Všetky info z e-booku, ako aj z Vašej stránky sú pre mňa veľmi cenné a užitočné. Keď som čítal Vašu "filozofiu" a celkový prístup k stavbe drevených domov, veľmi ma to oslovilo.

Jozef Kubányi… a to je iba krátky zoznam referencií. Túto bezplatnú knihu si priebehu pár rokov stiahlo viac ako 14.000 ľudí zo Slovenska a Čiech a z reakcií viem, že im skutočne pri realizácii a rozhodovaní sa pomáha.Chcem knihu zdarma

Žiadne skryté poplatky. SPAM nerobím a sám ho neznášam. Pošlem vám mail, v ktorom popíšem podrobnosti ako získať Ebooky. Ale potrebujem od vás súhlas. Stlačením tlačidla vyššie súhlasíte so spracovaním osobných údajov.


.