Čisté stránky bez menu » Beaver Builder – facebook reklama 01

Beaver Builder – facebook reklama 01

🏠 Chcete stavať dom?🏠
Trčíte pri počítači každý večer do noci a nemáte čas na seba, rodinu či priateľov? 😒
Stále dookola špekulujete, či murovaný alebo drevostavbu?
Tehla, ytong, betón, alebo fakt to drevo?
... už Vám to začína pekne liezť na nervy...
👉Stiahnite si zdarma Ebook a prečítajte si ho.
Ušetríte veľa času pri rozhodovaní. A zostane vám ho zase dosť na seba a svojich blízkych.
Sťahujte nižšie   ⤵️⤵️⤵️
e-book-z-coho-stavat-rodinny-dom-550

Získate Ebook zdarma + doživotné aktualizácie. Žiadne skryté poplatky. SPAM nerobím lebo ho sám neznášam. Pošlem vám mail, v ktorom popíšem, ako si stiahnete Ebook. Ale potrebujem od vás súhlas. Stlačením tlačidla vyššie súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

SONY DSC

O autorovi

Som architekt a rodinným domom sa venujem skoro 20 rokov. V knihe vám pomôžem si vybrať z materiálov dostupných na našom trhu. A čo je dôležité, moje odporúčania nie sú žiadnou skrytou platenou reklamou od výrobcov. Ide o skúsenosti z praxe mňa a mojich kolegov z ateliéru INARDEX.

Fero Lehocký, architekt

Ako vám Ebook pomôže?

Ušetríte kvantum času

Jasné, že informácie, ktoré som spísal do Ebooku dokážete zozbierať aj sami. Akurát či vám to stojí za to...

Pokojne sa môžete hrabať po stránkach výrobcov alebo na modrú strechu. Možno modrú strechu poznáte. To je taká známa diskusia. A možno sa tam už aj prehrabávate...

Tiež tam občas chodím pozrieť. Nevraví, že je to na nič.... sú tam aj dobré diskusie. Ale zvyčajne si tam každý melie to svoje. A predajcovia si tam často ohrievajú polievočku. To vás to môže pekne domotať a stáť veľa času.

Tak som spísal tento Ebook.  Hlavne pre našich klientov.  Aby som dokolečka nemusel každému vysvetľovať výhody a nevýhody jednotlivých materiálov. Ušetril som tak čas sebe a rovnako klientom. A Ebook môže ušetriť veľa času teraz aj vám. Zostane vám ho viac pre seba, pre rodinu, blízkych, priateľov... 🙂

Zistíte, na čo majú materiály vplyv:

Zatepľovať alebo nezatepľovať?

Budem mat v dome suchý vzduch?

Musí stena domu dýchať?

Bude cez tie steny počuť?

Sú  rádioaktívne?

Aký majú vplyv materiály na spotrebu energií?

Postačí ich pevnosť pre môj dom?

Ako je to s požiarom?

Je dôležitá akumulácia?

Sú ekologické?

A čo cena za materiály?

Zhodnotím tieto materiály:

- Pálená tehla

- Pálená tehla s vloženou tepelnou izoláciou

- Pórobetónové tvárnice

- Vápennopieskové tehly

- Betónové tvárnice

- Durisol

- Polystyrénové

- Betónové monolitické steny

- systém Velox

- Liaporové tvárnice

- Nepálená hlin​a

+ ďalšie...

Možno ste si všimli, že som hore nespomenul drevo. To preto, lebo o drevostavbách som pripravil samostatný Ebook o drevodomoch, ktorý vám tiež pošlem. 

Mne to trvalo roky to všetko naštudovať a to som pritom priamo v projekcii rodinných domov. Preto som presvedčený, že naozaj ušetríte veľa času.

Prečo som o tom presvedčený?

Jednoducho si prečítajte nižšie niekoľko mailov, čo mi napísali ľudia po prečítaní kníh. Mňa fakt vždy potešia a mám chuť písať nové veci 🙂

Výber z mailov čitateľov:

Chcem sa poďakovať za E-book a seriál článkov. Sú vynikajúcim zdrojom informácií pre potencionálnych staviteľov. Vaše objasnenia mi v pár mailoch dali 100x viac, ako samostatné hľadanie na internete.

Peter Totkovič

Vaše publikácie sú veľmi zaujímavé a poučné. K tomu, čo máte uvedené v publikáciách mi trvalo dopracovať sa 2 roky čítaním rôznych fór a ostatných info na nete.

Miloš Kamenický

Dobrá vec pre verejnosť. Veľmi to ľuďom pomôže. Je málo investorov, ktorí majú čas sa naháňať za takto spracovanými informáciami. Na internete síce sú, ale nie na jednej stránke a takto ľahko napísané.

Rastislav Pazúrik

Potrebovala som si len ujasniť a potvrdiť moje postrehy a úvahy o drevodome. Na základe Vášho dokumentu , som si to fakt ujasnila. Gratulujem, napísané je to skutočne takou formou, že to pochopí aj laik, nie len stavbár. Určite Váš dokument budem šíriť ďalej v mojom okolí ako veľmi užitočný dokument. V podstate toto je prvý krok, ktorý pomôže a ujasní výber drevodomu, typu konštrukcie. Naozaj máte môj obdiv.

Ing. Jana Špániková

Všetky info z e-booku, ako aj z Vašej stránky sú pre mňa veľmi cenné a užitočné. Keď som čítal Vašu "filozofiu" a celkový prístup k stavbe drevených domov, veľmi ma to oslovilo.

Jozef Kubányi

Všetky info z e-booku, ako aj z Vašej stránky sú pre mňa veľmi cenné a užitočné. Keď som čítal Vašu "filozofiu" a celkový prístup k stavbe drevených domov, veľmi ma to oslovilo.

Jozef Kubányi

Som pravidelnou čitateľkou Vašich blogov a som Vám za ne vďačná. Tak ako aj za Vašu ochotu poradiť, hoci nie sme Vašimi klientmi. Práve som prelúskala Váš Ebook, ktorý je opäť dôkazom toho, že Vaša práca je aj Vašim koníčkom, a tak by to malo byť (čo je, žiaľ, skôr výnimka, než pravidlo).

Miroslava Krajčíková

Zaujíma vás to? Stiahnite si Ebook:

e-book-z-coho-stavat-rodinny-dom-550

Získate Ebook zdarma + doživotné aktualizácie. Žiadne skryté poplatky. SPAM nerobím lebo ho sám neznášam. Pošlem vám mail, v ktorom popíšem, ako si stiahnete Ebook. Ale potrebujem od vás súhlas. Stlačením tlačidla vyššie súhlasíte so spracovaním osobných údajov.