Seriál článkov pre prihlásených čitateľov » Hľadáme architekta do Trenčína

Hľadáme architekta do Trenčína

architekt-trencin
13.04.2017 – platnosť do odvolania

Hľadáme architekta do Trenčína

S kolegami z trenčianskej pobočky sme sa rozhodli, že rozšírime tím.

Vhodné pre študentov popri škole, absolventov alebo aj ľudí s praxou…podľa skúseností uvidíme, s čím všetkým nám pomôžeš. 🙂

Aktuálne hľadáme tieto pozíciu:

Architekt  – architektonické štúdie rodinných domov.

Nečakaj “teplé miestečko” a vedenie za ručičku. Keďže budujeme vysoko odborný komplexný projekčný tím, budeš to mať preto s nami ťažké. Pomôžeme ti síce maximálne, s tým čo vieme, ale budeš si s veľa technickými vecami musieť poradiť sám. Naši klienti sú nároční a my tiež. Čiže ťa čaká veľa samoštúdia po večeroch, školení, obtelefonovávania technikov z rôznych dodávateľských a realizačných firiem.. Nebránime sa ani absolventom. Ale ak si tesne po škole, zo začiatku asi veľa vedieť nebudeš, takže neočakávaj ani žiadny zázračný plat…  Bude len a len na tebe, kam sa v čase posunieš.

Chceme patriť medzi špičku v obore a tomu musí zodpovedať aj technická kvalita našich projektov. Tie musia klientov prekvapovať a ešte viac z prepracovanosti projekcie musia byť prekvapení samotní realizátori na stavbe. A ak bude niečo zle, možno si to pôjdeš na stavbu priamo aj vysekať a prerobiť 🙂

Ak si teda trúfaš k nám do tímu, pozri si maximum vecí, čo máme na webe www.zdravydom.sk, aby si zistil, čo sme zač…

Hlavne si pozri, ako uvažujeme na stránke O NÁS, lebo ak sa s niečím z toho nevieš stotožniť, dlho sa u nás asi nezohreješ… V Trenčíne je nás aktuálne desať.

 

Takže ak sa k nám chceš pridať, napíš mail. Prilož životopis a ukážky svojej práce. A hlavne napíš, prečo by sme si mali vybrať práve teba?

Používame Autocad, Sketchup, Office, PHPP….

 

 

 

 

kontakt:
Fero Lehocký, architekt
mobil: +421 948 505 832
e-mail: info@zdravydom.sk

.