Drevodomy – ako vybrať realizátora

z čoho stavať rodinný dom Hľadáte pre seba ideálneho realizátora vysnívaného domu a máte v aktuálnej ponuke zmätok? Nič si z toho nerobte. Ponuka na slovenskom trhu je veľká a aj väčšina odborníkov zo stavebníctva, ktorí sa drevostavbám nevenujú, sú na tom podobne ako vy.

A hoci ja som architekt, tiež som mal ešte pred rokmi v drevodomoch zmätok. Intenzívnejšie som sa im začal venovať z dôvodu hľadania čo najkvalitnejšieho a hlavne zdravého riešenia v rozumných investičných nákladoch pre bývanie. Samozrejme s ohľadom na prevádzkové náklady. A drevodomy takúto možnosť ponúkajú.

Realizačných firiem na trhu je veľa a rokovať a preberať podrobnosti s každou z nich, čítať návrhy zmlúv, behať po vzorových domoch, sledovať diskusie, hľadať kladné alebo záporné reakcie na všetky firmy na trhu je jednoducho nereálne. Jedine, že vážne neviete čo s voľným časom..

V tejto knihe popisujem preto zjednodušený postup krokov pre hrubú selekciu firiem, ktoré by vyhovovali Vašim potrebám. Nie je drevodom ako drevodom. Určite už viete, že keď zadáte do Google „drevodom“ alebo „montovaný dom“ máte o večerný program minimálne na pár týždňov postarané….