Info + Ceny » Projekty rodinných domov – balíky služieb » Balík služieb PLUS

Balík služieb PLUS

Pre koho je tento balík vhodný?
Tento balík vám odporúčame, ak vás zaujal niektorý dom v našom katalógu s projektami, ale nie je na 100% podľa vašich predstáv. Chcelo by to ešte predsa len kde tu niečo upraviť a doladiť.
Napríklad trochu zväčšiť, prehodiť okná, upraviť kúpeľne, prípadne zmeniť tvar strechy. Tento balík je pre vás ideálny. Náš architekt vám z východzieho katalógového projektu pripraví individuálnu štúdiu a následne vám naprojektujeme podľa nej projekt na mieru.
Balík vo výsledku obsahuje úplne rovnaké služby ako medzi našimi klientmi najobľúbenejší balík Premium , akurát je časovo a ekonomicky zaujímavejší práve pre značné urýchlenie v návrhovej fáze domu.

Prispôsobíme vám dom z katalógu na váš pozemok na mieru. Po bezplatnej obhliadke pozemku začíname štúdiou domu. Pri prispôsobení domu na mieru je práve štúdia najdôležitejšou fázou pri výstavbe rodinného domu. Zásadne ovplyvňuje celkovo vaše budúce bývanie, jeho kvalitu a komfort užívania domu. Rovnako má návrh veľký vplyv na financie pri realizácii domu a prevádzkových nákladoch počas užívania domu.

A toto je práve úlohou dobrého architekta. Upraviť dom na mieru vašim požiadavkám. Pre nás v ateliéri je zároveň veľmi dôležité, aby ste zo svojho rozpočtu vyťažili maximum.  A hlavne sa z realizáciou pomestili do rozpočtu.

Nie je problém vymyslieť dom “do časopisu” a za neobmedzený rozpočet. Tiež si rád pozerám v architektonických časopisoch “vymakané” designové domy. Naši klienti sú ale ľudia, ktorí svoje financie chcú investovať s rozumom. Nemajú doma bezodné vrece so zlatom. Rovnako im záleží na nízkej spotrebe energií v dome. Riešenie a tvar domu má pritom na spotrebu energií zásadný vplyv. Samotný tvar domu, orientácia na svetové strany a veľkosť domu spotrebu energií ovplyvňuje najviac. O týchto veciach rozhodujeme v štúdii. V projekte sa to konštrukciami síce doladiť ešte dá, ale už nie zásadne ovplyvniť.

Ako prebieha návrh domu?

Vypracujeme podľa Vašich požiadaviek úpravu pôdorysu katalógového domu. Následne ho spoločne ladíme a vylepšujeme. Na odsúhlasenom pôdoryse podľa potreby prepracujeme katalógový 3D model, ktorý sa podobne ladí (riešenie okien, dverí, farebnosť, materiálové prevedenie fasády…). Ideálne konzultácie sú samozrejme osobné, ale zo skúsenosti postačí pri “menších rýchlych” rozhodnutiach často aj komunikácia telefonicky, cez Skype a mailom.

Zvyčajne vznikne pár verzií návrhu. Niekedy sa nám podarí “trafiť” to správne riešenie rýchlo, inokedy návrh “zreje” dlhšie. Ladíme jednoducho dovtedy, kým nie ste s úpravami katalógu spokojný.

Ak sa rozhodujete medzi murovanou stavbou alebo drevodomom, v štúdii to vieme zohľadniť. Alebo sa môžete rozhodnúť až po ukončení štúdie. Projekt následne vami preferovanej technológii prispôsobíme.

Ukážka finálnej štúdie:

Projekt
Po vašom odsúhlasení úprav katalógového domu v štúdii sa pustíme do spracovania projektu. V tomto prípade už nejde o katalógový projekt ale vo výsledku je to individuálny projekt na mieru presne v rovnako spracovaní a kvalite ako v balíku Premium . Pred samotným projektovaním si podrobne spolu prejdeme všetky výhody a nevýhody stavebných systémov, z ktorých si vyberiete pre vás najvhodnejší. Toto je zásadný rozdiel oproti “štandardným katalógovým projektom”. Pri nich nemáte žiadnu možnosť voľby v konštrukciách a použitých technológiach v dome.


Cenník a obsah doplnkových služieb balíka Plus

Cenník vo formáte PDF na stiahnutie

Cenník v balíčku ZIP na stiahnutie

Nerozumiete cenníkom? – vyžiadajte si ponuku

alebo:

Napíšte alebo zavolajte – kontakt

Objednávka štúdie / Objednávka projektu

.