Info + Ceny » Doplnkové služby » Drevodomy na kľúč

Drevodomy na kľúč

Navrhneme a zabezpečíme pre vás realizáciu drevodomu na kľúč.

Funguje to nasledovne:

Urobíme štúdiu a projekt. Alebo vyberieme spolu dom z nášho katalógu. Odporučíme Vám overené realizačné firmy. Spolupracujeme s niekoľkými firmami, ktoré sa špecializujú na montované domy na kľúč. Pripravíme podklady pre spracovanie cenových ponúk, konzultujeme detaily s realizátormi, podľa potreby projekt prispôsobujeme vybraným firmám a ich technickým možnostiam tak, aby výsledok bol čo najlepší.

Na základe cenových ponúk spolu vyberieme pre Vás vhodnú realizačnú firmu. Sme v stálom kontakte s realizátorom aj počas výstavby, aby bola zabezpečená požadovaná kvalita prevedenia.

Samozrejme výber kvalitného realizátora vieme garantovať hlavne s tými realizátormi, ktorých už máme overených, poznáme ich prácu a zrealizované domy. Ale nebránime sa ani výberu z iných firiem, ak máte na niekoho naozaj dobré odporúčania.

Ceny realizácií sa v čase mienia podľa vývoja cien stavebných materiálov, preto každý dom dávame vždy individuálne naceniť realizačným firmám aj s úpravami podľa vašich požiaviek.

Výber z referencií individuálnych drevodomov na kľúč:

.