Drevodomy, montované domy » Prídite na pokec na Coneco 2018

Prídite na pokec na Coneco 2018

coneco-2018Plánujete stavať rodinný dom? Hľadáte architekta a projektanta pre svoj dom a vo výbere máte aj náš ateliér? Výstava Coneco v bratislavskej Inchebe je opäť výborná príležitosť na nezáväzný pokec.

Už tradične tam budem osobne s kolegami aj tento rok v spoločnom stánku s firmami, s ktorými sa nám osvedčila spolupráca. Či už pri oknách, drevostavbách, technológií pre vykurovanie a vetranie. Jednoducho partia ľudí, ktorá dokopy vie v o stavbách domov za tie roky celkom dosť veľa 🙂

Predstavíme novinku – variabilný katalóg rodinných domov

Na tohtoročnom Conecu plánujem oficiálne uviesť náš nový katalóg rodinných domov pod špeciálne na to vytvorenou značkou pre katalógové domy INARDEX.

Na stránke nového katalógu rodinných domov aktuálne intenzívne pracujem. Nová stránka je zatiaľ iba vo fáze “koncepčného nahodenia”. Takže veľa informácií a textov ešte chýba a je tam iba niekoľko projektov domov, ale už si viete pozrieť v čom bude odlišný od “bežných katalógov” s projektami domov.

Info o výstave

Na výstave je zvyčajne riadny frmol a preto je ideálna hlavne na nezáväzné úvodné predisktutovanie vašich požiadaviek na vysnívaný dom. Ak máte už pozemok, pokojne si zoberte podklady, napríklad katastrálnu mapu. Ak si len robíte prehľad o možnostiach výstavby domu, poradíme vám, či murovaný, či drevostavbu, či prízemný alebo poschodový… a zodpovieme aj akékoľvek iné otázky.

Otváracie hodiny výstavy:
streda – sobota 9.00 – 18.00

Spoločná pozvánka s našimi spoluvystavovateľmi:

coneco-2018-pozvanka

Kto sú vlastne naši spoluvystavovatelia?

Drevstavslovakia je firma, ktorá mi mala pôvodne stavať môj dom ako drevostavbu z CLT systému. Pokiaľ mi to nezatrhol požiarnik na mojom úzkom pozemku. Podrobne som o tom písal v tomto článku.

Makrowin je výrobca okien, ktorého som si vybral pre svoj dom. Prečo práve ich okná som popísal tu. Tremco-illbruck dodáva pre nich napríklad tesniace pásky a peny pre kvalitné osadenie okien.

Bloomeco je firma, ktorá kompletne riešila riadené vetranie, kúrenie, zabezpečovačku a inteligentnú elektroinštaláciu v mojom dome.

Thermoflock realizuje často na našich stavbách izoláciu z fúkanej celulózy.

Samozrejme s týmito firmami spolupracujeme dlhšie hlavne z dôvodu spokojnosti klientov, nie preto, že mne mali riešiť dom 🙂

Nižšie som narýchlo vybral pár fotiek z rôznych spoločných realizácii a plánovaných stavieb, kde sme sa spoločne stretli alebo sa ešte len stretneme ( niekedy naraz všetci, niekedy len niektoré firmy):


Rodinný dom Banská Bystrica:
Rodinný dom Banská Bystrica


Rodinný dom Podunajské Biskupice:
Rodinný dom Podunajské Biskupice


Rodinný dom Golianovo:
Rodinný dom Podunajské Biskupice


Rodinný dom Budča:
rodinný dom Budča


Rodinný dom Sološnica:
Rodinný dom Sološnica


Rodinný dom Moravany nad Váhom:
Rodinný dom Moravany nad Váhom


Rodinný dom Lučenec:
Rodinný dom Lučenec


Rodinný dom Bernolákovo:
Rodinný dom Bernolákovo


 

 

 

architekti - fero lehocký

Fero Lehocký, architekt

Blog na inardex.sk vznikol ako moje hľadanie ideálnych rodinných domov. Som architekt, stále nespokojný s bežným štandardom. Spolu s kolegami sa špecializujeme na projekty rodinných domov s čo najnižšou spotrebou energie. Ale hlavne príjemnými na užívanie. Naše skúsenosti netajíme a píšeme sem.

.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*